PE kundër projekteve të Ramës për Jahtet e Durrësit, Skavicën e aeroportin Vlorë
PE kundër projekteve të Ramës për Jahtet e Durrësit, Skavicën e aeroportin Vlorë
SPAK firmos arrestimin e Vangjush Dakos, policia vonon zbatimin e urdhër-arrestit
SPAK firmos arrestimin e Vangjush Dakos, policia vonon zbatimin e urdhër-arrestit
KFOR-i heq telat me gjemba në komunën e Zveçanit
KFOR-i heq telat me gjemba në komunën e Zveçanit
Secilit të vetën
Secilit të vetën
Berberi shtesë 1.6 MLN Euro të tjera Salillarit për Rrugën e Kombit që ka me koncension
Berberi shtesë 1.6 MLN Euro të tjera Salillarit për Rrugën e Kombit që ka me koncension
Mandati i artë i ministres së detit, djeg Komisionin e Ligjeve
Mandati i artë i ministres së detit, djeg Komisionin e Ligjeve
Alma Beqiri del para Gjykatës: Unë mora vetëm 200 mijë euro, historia u stis nga ‘ADEX’
Alma Beqiri del para Gjykatës: Unë mora vetëm 200 mijë euro, historia u stis nga ‘ADEX’
BERAT/ Shkatërrohet grupi kriminal, sekuestrohen armë dhe drogë
BERAT/ Shkatërrohet grupi kriminal, sekuestrohen armë dhe drogë
Takime diplomatike në Prishtinë dhe Beograd për dialogun Kosovë-Serbi
Takime diplomatike në Prishtinë dhe Beograd për dialogun Kosovë-Serbi
Braçe kritika qeverisë: Çmimet ende të larta, të bëjmë ekonominë që të funksionojë, alarmi që vjen nga Myzeqeja
Braçe kritika qeverisë: Çmimet ende të larta, të bëjmë ekonominë që të funksionojë, alarmi që vjen nga Myzeqeja
previous arrow
next arrow
Publik TV ju fton të ndani shqetësimin tuaj duke shërbyer si kanal komunikimi në denoncimin e fenomeneve të padrejta në shoqërinë shqiptare. Dërgoni materialin apo historinë tuaj.