Spanja do të dërgojë gjashtë tanke Leopard në Ukrainë në javët e ardhshme
Spanja do të dërgojë gjashtë tanke Leopard në Ukrainë në javët e ardhshme
Parashkimi i yjeve për datën 30 mars 2023
Parashkimi i yjeve për datën 30 mars 2023
Pas një dekade qeverisje nga Edi Rama çdo fëmijë i porsalindur në Shqipëri është 5000€ në borxh falë qeverisë së tij
Pas një dekade qeverisje nga Edi Rama çdo fëmijë i porsalindur në Shqipëri është 5000€ në borxh falë qeverisë së tij
Noterja me burrin mban peng gazetaren dhe dhunojnë grupin e xhirimit të “Stop”
Noterja me burrin mban peng gazetaren dhe dhunojnë grupin e xhirimit të “Stop”
Bashkia e Tiranës 450 milionë lekë tender për makina me qira, do i përdorë vetëm tre vjet por do paguajë njësoj sikur t’i ketë blerë
Bashkia e Tiranës 450 milionë lekë tender për makina me qira, do i përdorë vetëm tre vjet por do paguajë njësoj sikur t’i ketë blerë
Këlliçi shpalos programin e tij në “Euronews ” : Transporti falas, ulja e taksave, tarifave dhe çmimit të parkimit
Këlliçi shpalos programin e tij në “Euronews ” : Transporti falas, ulja e taksave, tarifave dhe çmimit të parkimit
Pano Soko debaton me përfaqësuesin e PS: Mos i trajtoni si qen votuesit që i tërhiqni për veshësh
Pano Soko debaton me përfaqësuesin e PS: Mos i trajtoni si qen votuesit që i tërhiqni për veshësh
Noizy ofendon dhe u publikon foton dy botuesve të ‘JOQ’
Noizy ofendon dhe u publikon foton dy botuesve të ‘JOQ’
Tiranë / Plagosje me thikë në zonën e “Komunës së Parisit”
Tiranë / Plagosje me thikë në zonën e “Komunës së Parisit”
Nuk mund të rriten rrogat para zgjedhjeve siç bëri Rama, Celibashi : Do tē ketë sanksione dhe penalitete
Nuk mund të rriten rrogat para zgjedhjeve siç bëri Rama, Celibashi : Do tē ketë sanksione dhe penalitete
previous arrow
next arrow
Exchange
BTC Albanian Lek/Bitcoin2.990.406,57
CH Albanian Lek/Swiss Franc113,97
EU Albanian Lek/Euro113,5
GB Albanian Lek/British Pound128,89
US Albanian Lek/US Dollar104,66
CurrencyRate · ALL · 29 Mar 
CurrencyRate.Today
Check: 29 Mar 2023 23:05 UTC
Latest change: 29 Mar 2023 23:00 UTC
Disclaimers. This plugin or website cannot guarantee the accuracy of the exchange rates displayed. You should confirm current rates before making any transactions that could be affected by changes in the exchange rates.
You can install this WP plugin on your website from the WordPress official website: Exchange Rates🚀
Loading poll ...
Rajoni & Bota