73 -vjetori i Çlirimit, Rama dhe Meta,homazhe tek Varrezat e Dëshmorëve.

Perfaqesues te Qeverise si dhe Presidenti Ilir Meta kane kryer sot homazhe tek Varrezat e Dëshmorëve për 73-vjetorin e Çlirimit.

Presidenti Meta eshte pare ne krahë të kryeministrit Rama, teksa kane marre pjese edhe kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi, kreu i bashkisë Erion Veliaj, ministrja Olta Xhacka.