Bora Zemani poston videot nga spitali, falënderon të gjithë ata që e uruan për ditëlindjen e djalit

Dita e djeshme ishte shumë speciale për moderatoren e dashur për publikun, Bora Zemani. Djali i saj, Arbori, ka festuar ditëlindjen e tij të 7.

 Bora ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram” disa nga kujtimet me të birin, ku gjithashtu i ka bërë edhe një dedikim mjaft të ëmbël.

1

“Një pikë nga kujtimet tona…Je gjithçka për mua dashuri! Mami uron që edhe në 100 vitet e ardhshme të jesh një djalë i dashur, i mençur e që përcjell vetëm energji pozitive tek njerëzit që të kanë afër. Ps: Të dua edhe kur na prishen planet e festës dhe ti si një djalë i rritur kupton çdo gjë. Do e shtyjmë vetëm paaak fare. #myson #mylove #myblessing #arbor7”, shkroi Zemani bashkëngjitur me imazhet që menjëherë morën mijëra pëlqime.

2

Por jo vetëm kaq, pasi Bora vendosi që të postonte edhe disa video në “Instastory”, ku tregon se këtë ditëlindje të Arborit e kanë festuar në spital. Kujtojmë se moderatorja ka pak ditë që ndodhet në spital, por ende nuk dihet arsyeja.

Zemani falënderon të gjithë ata që i kanë shkruar, duke i uruar për ditëlindjen e Arborit.

“Edhe pse sot nuk festuam dot jashtë, bëmë festë këtu ku jemi. Party këtu me infermierë, doktorë, party me të gjithë”, shprehet Bora ndër të tjera, teksa pranë saj ndodhet i biri.