ÇFARË I KA NDODHUR ALBËRIE HADËRGJONAJT? NUK NJIHET NË FOTON E FUNDIT

 

Prej vitesh në skenë Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Këngët e saj kthehen menjëherë në hite.

Po ashtu Albëria është edhe një ndër femrat më të lakuar në media. Ajo shpesh komentohet për pamjen e saj si dhe për ndërhyrjet kirurgjikale që ka bërë.

Ndërsa ditën e sotme këngëtarja ka publikuar një foto dhe duket komplet ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Dyshimet janë ngritur nga ndjekësit nëse këngëtarja ka realizuar ndonjë ndërhyrje tjetër plastike apo ky ndryshim vjen falë makijazhit.

Nuk dihet arsyeja, por çfarë dihet me siguri është që Albërie ka bërë ndryhsim drastik.

bbb.jpg