Dy policët grabitês

Tê rinjtë që konsumonin drogë tek Liqeni Artificial, këto janë dy efektivët e arrestuarit! Si iu bënin presion

Këto janë dy efektivët e policisë që grabisnin me dhunë qytetarët në Liqenin Artificial të Tiranës.

Serxhio Cani, 23 vjeç dhe polici bashkiak Sajmir Muzikanti 39 vjeç akuzohen se vidhnin të rinjtë të cilët konsumonin kanabis, në këmbim që të mos shoqëronin në komisariat.

Kallëzimi në polici kanë bërë nga shtetasit me inicialet F. V., dhe F. D.