E dini që Beatrix nuk është emri i vërtetë i këngëtares kosovare?!

Beatrix Ramosaj, këngëtarja nga Kosova, është njëra nga banoret më të përfolura nga shtëpia e “Big Brother Vip”, kjo për shkak të marrëdhënies së saj me konkurrentin tjetër, Donald Veshaj.

E teksa të gjithë flasin për Trixa-n, me shumë mundësi askush nuk e di emrin e saj të vërtetë.

 Së fundmi emisioni “n’ZOOM” ka bërë të ditur se emri i vërtetë i Beatrixës është Behigje Ramosaj dhe me origjinë ajo është nga Llapashtica e Komunës së Prishtinës.

Pra deri më tani këngëtarja ka qenë duke përdorur një emër arti.