E fshehu prej muajsh, Einxhel Shkira konfirmon për herë të parë shtatzëninë me Dj Dagz

Pasi fshehu dhe ironizoi lajmet lart dhe poshtë që tregonin se Einxhel Shkira dhe DJ Dagz do të bëhen prindër, moderatorja ka konfirmuar për herë të parë se lajmet ishin të vërteta.

Përmes një videoje të postuar në Instagram, ku shihet me pratnerin që njohu brenda BBV, Shkira tregon se është në pritje të ëmbël përmes një videoje të postuar në Instagram, krahas së cilës shkruan:

“Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se do enderr ne jete.….Kur e do aq shume jeten sa toka te duket si parajse dhe ti po qendron mbi re… Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zoti buzeqesh sepse e di qe eshte momenti tet bekoj me dhuraten me hyjnore…Kur thjeshte nje prekje dore kthehet ne nje prekje Jete…..dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua te vogla…”

Publikuar nga Publik Media