FOTO/ Shfaqet e kuruar në Instagram, por pa make up Rina Balaj do t’ju lerë pa fjalë

Ajo është ndër reperet më të njohura për momentin.

Shumë e ndjekur në Instagram Rina Balaj ndan shpesh me fansat foto dhe video të sajat ku shfaqet super seksi dhe merr qindra komente dhe like.

Mirëpo në rrjet po qarkullon një foto ku reperja shfaqet ndryshe nga ç’jemi mësuar t’a shohim.

Ajo shfaqet me shumë pak tualet dhe akne në fytyrë,pamje të cilën nuk e kishim parë asnjëherë në profilin e saj në Instagram.