Horoskopi

Dashi
Çiftet duhet te reflektojnë me kujdes mbi te ardhmen e jetës se tyre sentimentale. Beqaret, ne një mënyrë ose ne një tjetër do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe po vrojtoni prej kohesh. Me ne fund edhe ju do filloni një angazhim serioz dhe afatgjate. Mungesa e realizmit ne sektorin financiar do iu beje te gaboni rende. Shtrijini këmbët sa keni jorganin.

Demi
Çiftet do kenë një dite te tejmbushur me diskutime sot. Do filloni te mendoni me tepër për te ardhmen dhe do bëni projekte afatgjata. Te dy do jeni te gatshëm te ndërmerrni iniciativa dhe te provoni. Sipas Horoscope beqaret nuk do kenë asgjë me tepër se disa njohje te reja. Financat do jene goxha te stabilizuara dhe kjo do iu qetësojë pa mase. Mund ta blini atë qe keni menduar.

Binjaket
Shtojini paksa dozat e fantazisë sot ne jetën tuaj ne çift dhe do e shihni qe atmosfera do ngrohet se tepërmi. Për te mos lejuar rutinën t’ua shkatërrojë lidhjen duhet qe here pas here te tentoni gjera te reja. Beqaret do takojnë dike me te cilin ia vlen te krijosh një lidhje. Situata financiare do konsolidohet. Do keni mundësi te kryeni edhe disa transaksione me rëndësi.

Gaforrja
Pas një kohe te mbushur me mosmarrëveshje dhe debate te forta ne çift, sot gjithçka do filloje te rregullohet. Do i pranoni gabimet qe keni bere dhe do kërkoni falje. Nëse tregoheni me te kuptueshëm nuk do arrini asnjëherë deri ne këtë pike. Beqareve do iu duket se do iu bjere nga qielli personi i ëndrrave. Shpenzimet e domosdoshme i bëni, por mos e tejkaloni limitin.

Luani
Ka mundësi qe dita e sotme te mos jete shume e qëndrueshme për jetën ne çift. Nuk do mendoni ne te njëjtën mënyrë si partneri juaj dhe kjo do e ndeze mjaft atmosferën. Sipas Horoscope beqaret nuk do arrijnë te realizojnë asnjë takim te veçante dhe kjo do i dekurajoje pa mase. Ne planin financiar do keni vështirësi dhe nuk do dini çfarë te bëni me pare. Kujdes!

Virgjeresha
Marrëdhënia ne çift do jete e qete, por nuk pritet te ketë asgjë spektakolare. Jetojeni jetën si t’iu vije pa u stresuar e pa menduar për te ardhmen e largët. Beqaret do jene joshës e do marrin propozime, por nuk do jene ne humor te mire për te dale me ta. Ndikimi i Hënës do jete negativ tek financat. Ekuilibri juaj do tronditet jashtë masa sidomos nga shpenzimet e tejskajshme.

Peshorja
Për ata qe janë ne një lidhje, tensioni do filloje te shuhet sot, por mos prisni qe partneri t´iu hidhet ne qafe dhe te beje sikur nuk ka ndodhur asgjë. Gjithçka do rregullohet me kalimin e ditëve. Beqaret nuk do jene shume te interesuar për dashuriçka kalimtare dhe do jene serish vetëm. Ne planin financiar do keni goxha vështirësi. Kujdes me shpenzimet qe do bëni.

Akrepi
Shenja juaj do jete me e privilegjuara e kësaj dite. Kënaqësi dhe emocione pa fund do përjetojnë si çiftet ashtu edhe beqaret. Këta te fundit do jene joshës dhe te gatshëm te krijojnë një lidhje. Ata qe kane dike ne krah do i shprehin pa fund ndjenjat dhe do ndihen me te sigurte për te ardhmen. Financat do jene me te mira fale ndihmës qe do iu japin familjaret.

Shigjetari
Merrini gjerat si t’iu vijnë sot dhe mos mendoni aspak çfarë thonë te tjerët. Ne fund te fundit është jeta juaj dhe jo e te tjerëve. Beqaret do kenë një dite te qete dhe pas takime. merruni me dika tjetër qe te mos e mbani mendjen tek dashuria. Ka kohe për gjithçka. Për shkak te shpenzimeve te konsiderueshme qe do kryeni financat do çekuilibrohen. Kujdes!

Bricjapi
Ka rrezik qe sot monotonia dhe trishtimi ta pushtojnë lidhjen tuaj. Do bënit mire te mos e humbnit komunikimin ne çift dhe te mos merrnit vendime te nxituara. Sipas Horoscope Urani do jete planeti qe do favorizoje takimet sentimentale gjate kësaj dite dhe do ua beje beqareve ditën me te bukur. Përfitoni sa me shume qe te mundni. Perspektivat financiare janë te shkëlqyera.

Ujori
Pas një kohe te gjate qetësie ne çift, pasioni do rindizet sot dhe do ja kaloni për mrekulli me partnerin tuaj. Do përjetoni serish emocionet e fillimit te lidhjes. Beqaret do kenë disa takime, por asnjeri nga personat nuk do ua mbushe mendjen për te filluar angazhime serioze. Për planin financiar do jete dite e vështirë. Mundohuni te ulni sa te mundni shpenzimet.

Peshqit
Ne jetën sentimentale do ketë një revolucion te vërtetë gjate kësaj dite. Ndryshimet do jene te njëpasnjëshme kështu qe përgatituni shpirtërisht. Beqaret do kenë mundësi te mira për te takuar një person te veçante. Mos mendoni menjëherë te krijoni një lidhje, por njiheni sa me mire atë. Për financat do jete dite përgjithësisht e qete. Vazhdoni te tregoheni te matur me shpenzimet.

Publikuar nga Publik Media