If you go home with somebody and they don’t have books, don’t fuck them.

Thenie te mençura nga socialistet:

Edi Rama – Mos u ngopshin duke ngrene kokat e njeri tjetrit!
Erion Veliaj – Çunat shqiptare jane zdromsa!
Belinda Balluku – Lani rrobat me 30 grade!
Bledi Çuçi – Nuk ka zhvillim pa krim.
Niko Peleshi – Varet çfare ka konsumuar lopa.
Taulant Balla – Testet i hodhi poshte OBSH-ja.
Blendi Klosi – Covidi transmetohet nepermjet muzikes.
Erion Braçe – Me sarin laj duart.
Elisa Spiropali – Edi Rama eshte si Skenderbeu.
Milva Ekonomi – Edi Rama eshte brand nderkombetar.
Edona Bilali – Edi Rama nuk eshte bere akoma Zeus por eshte ne rrugen e duhur per t’u bere Zeus.
Pandeli Majko – Nuk fola per Teatrin se kisha operuar gojen.
Delina Ibrahimaj – Me 140 euro ne muaj nuk quhesh i varfer.
Frida Krifca – Do hapim akademine e barinjve.
Sander Lleshaj – Gjate karantines patem zero aksidente rrugore.
Bora Muzhaqi – Une si ministre jam e detyruar te vij ne pune me makine.
Besa Shahini – Te shtunen nuk pati asnje nxenes apo mesues te lenduar nga termeti ne shkolla.
Gent Cakaj – Atje dielli eshte lind i gezuar dhe hena e buzeqeshur.
Besfort Lamallari – Pse duhet te shqetesohet qytetari ne Shkoder per nje vrasje qe behet ne Vlore?
Damian Gjiknuri – Çunat e Londres te legalizojne parate ne Shqiperi.
Saimir Tahiri – Ta kishin bere si burrat, te me kishin denuar per trafik droge.

Mirela Kumbaro – If you go home with somebody and they don’t have books, don’t fuck them.

Jeni te lire te plotesoni listen!

Publikuar nga Publik Media