Kërcet arma në Kavajë/ Deri tani dy viktima

Të shtëna më armë janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në Kavajë.

Media bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në qendër të këtij qyteti.

S pasojë e të shtënave kanë humbur jetën dy persona, njëri prej tyre në spitalin e Kavajës dhe tjetri në spitalin e Durrësit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të plota.

Publikuar nga Publik Media