Kërcet dajaku në fushën e Rrogozhinës, gazetari Hoxha: Drejtoria e policise e qarkut te Tiranes, të na iformojë për fatin e gjyqtarit Kridens Meta

Ne mandatin e gjashte te Sulltanit…
Ne superligen e mrekullushme te tij…
Java e parafundit, e 35-ta…
Ne fushen sportive te Rrogozhines, qe çuditerisht i thone “Egnatia Arena”…

Skuadra me e titulluar e Shqiperise, nuk luan ne ndeshjen deçizive te kampionatit ne kryeqytet si pritese e ndeshjes, sepse stadiumin kombetar FSHF e Sulltanit, ja ka dhene me qira kengetarit grek Nikos Vertis…

Tirana vs Bylis 2-2

E te kete valuar druri or lum miku, si ne karadak, çfare te te thote vellai!!!

Jemi shume te shqetesuar per fatin e gjyqtarit te ndeshjes, drejtoria e policise e qarkut te Tiranes, qe mbulon territorin e Rrogozhines, duhet te informoje opinionin publik se çfare ka ndodhur me Kridens Meten?!

Ate Sulltanin ku te keni dhe pak e keni….

Publikuar nga Publik Media