Kjo është vajza e Silvinjos që ndan momentet emocionuese mes babait të saj dhe futbollistëve

Shqipëria mori një fitore të madhe ndaj Polonisë mbrëmë në stadiumin “Air Albania”. 

Mijëra tifozë ndodheshin në tribuna për të ndjekur duelin, e një ndër to ishte edhe vajza e Silvinjos, Tati Mendes. 

Ajo ka ndarë një foto nga stadiumi teksa shfaqet me kurriz, dhe si mbishkrim për foton ka zgjedhur dy zemra kuqezi.

WhatsApp Image 2023-09-11 at 15.09.00
WhatsApp Image 2023-09-11 at 15.12.16
WhatsApp Image 2023-09-11 at 15.12.16 (1)
WhatsApp Image 2023-09-11 at 15.12.16 (2)
WhatsApp Image 2023-09-11 at 15.12.17
WhatsApp Image 2023-09-11 at 15.12.17 (1)

Gjithashtu përmes një postimi në InstaStory, Tati ka hedhur dhe një video ku shfaqet Silvinjo i cili takon të futbollistët e Kombëtares. (VIDEO)

Publikuar nga Publik Media