Luizi me baladën “Përjetësisht”

Luiz Ejlli, fituesi i “Big Brother VIP 2”, ka lansuar një këngë të re që ka kapur rekorde të shpejta në klikime. Kënga e titulluar “Përgjithmonë” është një baladë që tregon historinë e jetës së Ejllit dhe dashurinë që gjeti në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Pas vetëm një ore nga publikimi, kënga ka fituar mbi 160 mijë klikime në YouTube. Luiz Ejlli ka ndarë këngën në kanalin e tij zyrtar në YouTube, dhe pas hapjes së kanalit, ai ka fituar mbi 50 mijë ndjekës brenda 24 orësh. Kjo tregon se kënga e re ka pritur me padurim nga fansat dhe ndjekësit e tij.

Publikuar nga Publik Media