Pas Messit Argjentina shënon golin e dyte

Nisin festën pas golit të dytë të  ekiioit argjentinas. Pas golit të Mesot  pak minuta me vonë vjen dhe goli i dyte nga Fernandos qe i jep soguti  Argjentines.

64’ GOOOL ARGJENTINA! Leo Mesi shënon golin e avantazhit me një gol të jashtëzakonshëm nga jashtë zonës

59’ Vega harkon një goditje dënimi në zonë nga e djathta, Otamendi largon sferën.