Plas gallata ne rrjetet sociale me tifozin e Juves Edi Rama

Juventus dështoi për herë të dytë në 3 vjet të ngrejë trofeun e Champions League. Dhe me siguri një tifoz i dëshpëruar është edhe kryeministri shqiptar Edi Rama që tifozllëkun e tij për këtë skuadër e ka shtuar kohët e fundit duke u veshur me bluza me simbolin e Juves apo me ato që ka postuar në rrjetet sociale. Sapo ka perfunduar ndeshja kane vershuar komentet mbi Ramen: