Sarah del nga shtëpia/ PM e pret me puthje e përqafime (Foto)

Sarah ishte e eliminuara e radhës nga shtëpia e “Big Brother VIP”. Mes emocionesh, ajo u nda nga banorët, ndërsa në studio e priste PM.

Blogerja tha se kjo ishte një eksperiencë shumë e bukur që e ka ndihmuar shumë dhe nuk pendohet për asgjë, duke specifikuar se “nuk bëhet pishman për asnjë puthje”, duke iu referuar marrëdhënies që krijoi brenda shtëpisë me Dj PM.

1
1