Xhonatani, i eleminuari i radhës nga BBV por kishte biletë kthimi

Nuk ka zgjatur më shumë se 7 ditë rrugëtimi i tij brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Xhonatan Islami është i eleminuari i radhës nga realityshoë.

Në përballje me Efin, Luizin dhe Armaldon, më pak i votuari nga publiku ishte Xhonatani.

Xhonatani kishte biletë vajtje-ardhje. Ai u rikthye në shtëpi.

Nuk kaloi as një orë nga eliminimi dhe Xhoni u rikthye sërish në shtëpi. Bileta e tij, ishte vajtje-ardhje. Ndiqni postimet në vijim për të parë reagimet e banorëve.

Publikuar nga Publik Media